Ana içeriğe atla

HİPNOTİK TANITIM ÇÖZÜMLERİ

KEMAL POLAT HİPNOTİK TANITIM ÇÖZÜMLERİ PAKETİ

Rakiplerin sayfasından ilham alarak yazılan, hakkımızda yazılarından,

Ürünü ve bizi övmek dışında yazacak bir şey bulamadığımız tanıtım yazılarından,

En son teknolojileri kullanarak yaptırdığımız fakat rakiplerimiz dışında kimsenin izlemediği tanıtım filmlerinden,

Belki bu sefer, belki bu adam, belki bu çalışma deyip; umut bağladığınız kampanyalardan istediğinizi verimi alamadınız.

Alamadınız çünkü bunların hepsi bir araç ve içinde fikir ve hikâye olduğu zaman işe yararlar.

Belki de bunun da farkındaydınız ancak nasıl olacağını, kime yaptıracağınızı bilemediniz.

Uzun bir süredir, “her cümle bir projedir” sloganı ile hipnotik yazıları Türkiye’nin gündemine taşıdım. Hatta onunla ilgili yazarlık eğitimleri bile veriyorum.

Yukarıda bahsettiğim konuların hepsini, geliştirmiş olduğum hipnotik metinlerle kazanca çevirebiliriz.

Hipnotik metin derken, hipnotik cümleler ya da sihirli kelimelerden bahsetmiyorum. Benim hipnotik metinlerim, bilinçaltında canlandırılabilen ( gizli değil ) bir hikâyeye dayanır. Ve bu hikâye de sizin için keşfetttiğim bir tanıtım fikrine dayanır.

Aksi takdirde, hayallerinizin büyüklüğünden, süper bir işinizin olduğundan, güvenilir ve çok farklı olduğunuzdan bahseden bir tanıtım yazısı hiçbir işe yaramaz.

Başarılarınız, kaliteniz, sertifikalarınız, diplomalarınız, uzman ekibiniz, konforlu binalarınız ve prestijli web sitenizi anlatan yazı ve tanıtımlar da öyle, sizi istediğiniz noktaya taşımaya yetmeyebilir. Eğer bunları anlatacak olursanız muhtemelen; rakibinizi anlatmış olursunuz, çünkü bunların birçoğu onlarda da var.

Sizin, gerçekten dürüst, açık ve ikna edici, gönül bağı kuran tanıtımlara ve yazılara; bunları anlatabilmeniz için de benim geliştirdiğim hipnotik metinlere ihtiyacınız var.

Hipnotik metinler, dayandıkları fikir ve hikâyeye dayanarak tanıtımınızı; doğru, gerçek, sizinle çalışacaklar için faydalı, samimiyetinizi ortaya koyan, bir davete dönüşür. Ve bunlar, okunduğunda, dinlendiğinde; sizinle müşteriniz / danışanınız arasında sarsılmaz bir bağ kurar.

Hipnotik tanıtım çözümlerim, kurum ya da kişisel olarak çalışanlara yönelik yaptığım özel bir çalışmadır. (Hipnotik yazarlık eğitimi verdiğimden dolayı, bir yıl kadar zaman bulamadığım bu çalışmaları kısa bir süre daha değer katmak istediğim kişi ve kuruluşlara yapacağım.)

Çalışma başlıklarım;

Hipnotik Tanıtım Metinleri,

Hipnotik Reklam Metinleri

Hipnotik Marka Hikâyesi ( Kurumsal / Kişisel )

Hipnotik tanıtım çözümlerimi size anlatmak bile kazanmanın, çok farklı yollarının da olabileceğini yolunuza katkı olarak verir.

Bu hizmet, kişi ya da kuruma özel yapıldığı için, öncelikle beni arayarak, işinizi ve işinizin bulunduğu aşamayı anlatmanız, ardından önereceğim çözümleri dinlenemeniz gerekiyor.

Bilgi için buyrun lütfen : 0 536 574 72 83